BALON SÜSLEMESİ

BALON SÜSLEME FİRMASI

BALON SÜSLEMESİ iş yerlerinin dış yapısını renkli hale getirip tasarlayarak dekor dizaynı süslemeler yapılarak açılış etkinliğine hazır hale getirilir. Balon Süsleme Sektöründe Baloncu olarak yılların deneyimi ve tecrübesi ile sizlere en kaliteli Dekorasyon süsleme hizmeti vermekte olan Balon firmamız balon süslemesi yapmaktayız. 

Açılış esnasında sunduğumuz hizmetlerden bir kaçı şık bir sahne kurulur kırmızı halı, ses sitemli ile anons ve insört dağıtımını yapan palyaçolar, müşterileri çocuklarına balon dağıtılması gibi hizmetleri sunuyoruz.

Balon süsleme, balon dekorasyon, balon süslemesi, balon süslemeleri, organizasyon, balon yağmuru, baloncu, Balon, süsleme nasıl yapılır, teknikleri, balon sanatı, promosyon balonları, Balon imalatı, reklam balonu, balon çeşitleri, uçan balon, zeplin, jumbo balon, yer balonları, baskılı balon, balon fiyatları, balon firmaları, İstanbul balon süsleme,

BALON SÜSLEME

BALON SÜSLEME

Balon süslemenin amacı renkli balon ve bayraklarla dükkan, market, mağazanın müşteriye mekanın yeni açılışı olduğunu göstermek ve mekanın hatırında kalmasını sağlamak, ciroyu yükseltmek, indirimleri göstermek, müşteriye hitap etmektir. Balon süsleme hizmet bizim işimiz sizleri temsil etmeye hazırız.

BALON SÜSLEMESİ

Balon Süsleme yapılanlar; çeşitleri arasında baskılı ve çubukla tutulabilen balonlar da bulunmaktadır. Baskılarda işletmenin adres ve telefon numaraları yer alıyor. Balonların sağlam olması en fazla dikkat edilen hususlar arasında yer almaktadır. Sadece açılış için değil doğum günü organizasyonlarında da balonlar fazlasıyla tercih edilir. Orda da balon üzerine fotoğraf baskılar uygulanır. Problem çıkma olasılığını en aza indirgemeye çalışan firmalardan teklif alınarak fiyat konusunda daha ekonomik bir sonuç elde edilebilir. Balon özellikle çocukların yüzlerini güldüren ve insanlara enerji veren süsler arasında yer almaktadır. Hayalini hayata dönüştürmek isteyen kişiler için organizasyonlar oldukça işe yaramaktadır. Önemli olan doğru tercihlerin yapılması ve iyi bir şekilde uygulanmasıdır. Fiyatların yüksek olması kaliteyi asla göstermediğinin bilinmesi yeterli olacaktır.

AÇILIŞ SÜSLEMESİ AÇILIŞ ORGANİZASYONU AÇILIŞ SÜSLEMELERİ AÇILIŞ SÜSLEME FİRMASI ACİL AÇILIŞ FİRMASI AÇILIŞ BALONU AÇILIŞ ZİCİR BALONU SÜSLEME BALONLARI SÜSLEME FİRMASI SÜSLEME ORGANİZASYONU BAYRAK SÜSLEME FİRMA SÜSLEMESİ AÇILIŞ BALONLARI

+Akgül organizasyon şirketi Balon süsleme açılışların ve organizasyonların vazgeçilmezlerindendir. Farklı renk ve boyutlardaki lateks balonlarla ve yardımcı malzemelerle yapılan balon süsleme örnekleri ile göz kamaştırıcı ortamlar yaratmak mümkün.

Zincir balon tekniğiyle evinizi ya da istediğiniz bir mekanı hareketlendirebilirsiniz.

Balondan çiçek yapımı, balondan papatya yapımı; harf, kalp ve hayvan figürleri yapmak dekorasyon balonlarıyla olanaklı hale geliyor.

Profesyonel balon süsleyen firmaların ekibi dokunuşu ile muhteşem balon dekorasyon tasarımları ortaya çıkabilmektedir. Balonlarla, isim, şekil, papatya deseni, hayvan figürü, kalp, kostüm, tak, Kemer şeklinde zincir gibi sınırsız tasarım oluşturulabilir. Yapılmak istenen balon süsleme şekilleri ile ilgili öğretici videolardan incelenerek denenebilir ya da balon süsleme firmalarından talebinizle ilgili hizmet oluşturabilirsiniz.

Akgül organizasyon şirketi; Profesyonel işler için bulunduğunuz bölgede organizasyon firmalarını araştırabilir; ihtiyacınıza uygun balon tasarımları ile irtibat kuracağınız firmadan balon süsleme fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

AKGÜL Organizasyon şirketi olarak yaptığımız işler balon süsleme, zincir balon, baskılı balon, çiçek balon, kapı takı, ses sistemi, dj, sunucu, palyaço, Spider-Man, batman, pamuk prenses, yüz boyama, broşür dağıtımı, host, hostes, servis elemanı, palyaço, standı, uçan balon, şerbetçi, pamuk şekercisi, sihirbaz, jonglör, Palyaço, piyata, yüz boyamacı palyaço, sosis baloncu palyaço, doğum günü palyaçosu, açılış palyaçosu, grafitti, patlamış mısır, kostümlü karakterler, sünnet organizasyonu, mekan süsleme, yer kiralama, konfeti makinası, İstanbul’un En büyük Balon Süsleme firması olarak en iyi hizmeti Kaliteyi sunmaya devam edeceğiz. AVM Açılış Balon Süsleme, yıl dönümü Süslemesi gibi alanlarda biz en mükemmel hizmet sunduk ve bundan sonra da sizlere hizmetimize devam ediyoruz.

Yapılan balon süslemeleri dış mekan için 1-2 gün dayanır. Hava şartlarına göre bu sürede artış ya da azalış gözlemlenebilir. Yine kullanılan renklerin açık ya da koyu oluşu dış mekan için bir dayanıklılık kriteridir.

İç mekan için yapılan balon süslemelerinde, balonla temasın olmadığı varsayılır ise 7-10 gün yapılan şeklin muhafazası beklenebilir. Ortamın tozsuz ve sabit sıcaklıkta olması elektriklenmeyi azaltacağından dolayı belirtilen süreleri sorunsuz sağlayacaktır.

Anneler günü, önemli ve özel anlamlı günler gibi özel tarihler için yapılacak kalpli balon süslemeleri de ATM’lerde ve mağaza içlerinde şık bir görünüm sağlayacaktır. Küçük organizasyonlar için uygulamayı kendiniz yapabilir; daha büyük organizasyonlar ve profesyonel işler için balon organizasyon firmalarından destek alabilirsiniz.

Firmamıza balon süsleme ve organizasyon talepleri geldiğinde teklif alınması için firmamızla ticareti olan balon süsleme firmalarına yönlendirmeler yapılabilmektedir.

Farklı tekniklerle birleştirilerek balon süsleme örnekleri çoğaltılabilir. Eğitici videolar takip edilerek organizasyon öncesi basit balon süslemelerinin yapılışı hakkında bilgi edinile bilse de profesyonel balon süsleme işlerinin kesinlikle deneyim gerektirdiği söylenebilir.

+Balon Süslemede Kullanılan Balonlar
Yaygın olarak kullanılan 12” ölçüsünde 4 gr’lık dış mekan dekorasyon balonları ya da 3,2 gramlık iç mekan dekorasyon balonları kullanılır. Diğer ürün ve boyutlar boyutlar aşağıda belirtilmişti +5” Dekorasyon balonları

+8″ Dekorasyon balonları
+12″ Dış mekan dekorasyon balonları
+12″ Metalik balonlar
+12″ iç mekan dekorasyon balonları
+27″ -30″ – 36″ jumbo dekorasyon balonları
+Harf Balon Yapımı
Harf balon yapımında en iyi görüntü 5” dekorasyon balonları ile elde edilebilir. Ana profil için ince alüminyum levha ile harflerin hattı çıkarılır ve küçük balonlarla levhanın etrafı sarılarak oluşturulur. Bu uygulama ile yapılan harf balonları dilediğiniz yere asarak da kullanabilirsiniz.

Harf balon yapımı için 12″ balonlar tercih edilecekse olabildiğince küçük şişirilmesi gerekir, aksi durumda balonlar arasında kalan mesafe görüntüyü olumsuz etkileyecektir.

Harf balon uygulaması kapalı ortamda yapılacaksa ve duvara monte edilmek isteniyorsa alüminyum levha olmaksızın da yapılabilir. Bu durumda ihtiyacınız olacak malzeme çift taraflı banttır. Balonların duvara yapışmasını sağlayacak bu bant ile harflerin sınırları çizilir; kalan boşluklara da şişirilecek balonlar yine çift taraflı bant yardımı ile salaş bir şekilde yerleştirilir.

Balonların farklı ölçülerde olması, farklı büyüklükte şişirilmesi ve açılarının farklı olması daha özgün balon süslemelerini ortaya çıkarmaktadır.

Yukarıdaki açıklamada anlatılan uygulama ile balonla isim de yazılabilir. Harf balon yapmanıza imkan tanıyan 5” ve 12” balonları Akgül Organizasyon üzerinden dilediğiniz renklerde satın alabilirsiniz.

+Balonlarla Rakam Yapılışı tekniği
Hazır olarak gümüş, altın gibi standart renklerde satışa sunulan rakamlı folyo balonların organizasyon konseptinizi yansıtmadığını düşünüyorsanız farklı lateks balon renkleri ile basit rakamlar yapmanız mümkün. Bir ip üzerine düz sıra halinde balonları dizdikten sonra balonlara rakam şeklini vermeniz mümkün. Daha nizami görüntü için ip yerine ince alüminyum tel ya da boru kullanabilirsiniz.

Balon süslemesi metre usulu ile yapılıp fiyatlandırılır.