Davet Masa Süsleme

Masa Süsleme seçenekleri, Düğün, Kına, Parti, Eğlence, Davet, Yemek masaları Süslemeleri uzman bir ekip tarafından masaların süslenmesi yapılmakta.

Masa süsleme konsept yada tasarımlardan seçilerek hazırlanması, Masa süsleme örnekleri farklı yüzlerce masa süslemeleri arasında zevkinize en uygun masa süslemesini gerçekleştiriyoruz.

Masa süsleme örtüleri, dekor yada masa üzeri zengin süsleme objeleri  çeşitlerden seçerek hayal edilen bir tasarım ortaya çıkararak farklı masa modellerimizle mekana uygun renk ve ölçülerde tasarlayarak masa süslemesi yapıyoruz.

Beğendiğiniz bir masa süsleme örneği dilerseniz iş yerimizde dem osunu hazırlayıp birlikte tasarlayalım. Masa süsleme çeşitleri, Masa örtüsü, Masa Kapağı, Masa Süsleme Dekorları, Masa süsleme renkleri, Masa Aynası, Mumları, Çiçeği Süsleme Örnekleri,

Masa Süslemesi Süsleme çeşitleri: Düğün masa süslemesi, Davet masa süslemesi, Tören masa süslemesi, Kutlama masa süslemesi, Parti masa süslemesi, Kurumsal masa süslemesi, Havuz başı masa süslemesi, Masa süsleme seçenekleri ve modelleri, Davet masaları 10 kişinin oturduğu yuvarlak veya kare masalarımız. Toplantı masaları için 6 kişilik dikdörtgen u masa çeşitlerimiz.

İstediğiniz masa modelini bula bileceğiniz masa süslemesini için hizmetinizdeyiz.-Masa süslemesi (Masa giydirme) masa tül süslenir,Masa örtüsü saten süsleme.-Masa süslemesi (Masa Giydirme masa üzeri tülün fiyonk yapılarak masaya atılması (runner) veya masa kapak süsü olarak kullanılır.-Masa süslemesi (Masa giydirme yuvarlak ayna üzeri masa parteri jel mumlar.-Masa süslemesi (Masa giydirme ayna bardak mumluklar uygulamalı süslemesi.-Masa süslemesi (Masa giydirme ve ayna üzeri süsleme modeli uygulama.

Masa Süslemesi   özel gönler de özenle hazırlanmış Masa Süslemesi mi Arıyorsunuz Masa Süslemede En önemli Olan Yere Uygun masa Modellerinin seçilmesi Bunlar Şöyle Yuvarlak masa, Dikdörtgen Masa, Kare Masa, Verzalit Masası, yemek Masası, Tüm Yemek Masaları için genel olarak Yuvarlak masa Öneriyoruz ve genel olarak da tercih edilen Yuvarlak masalar Tercih ediliyor.

Büyük boy yuvarlak masa 190+190 oval 12 kişiliktir, Orta boy Yuvarlak Masa Ebadı 180+180 oval masa 10 kişiliktir, yuvarlak şekilde Masanın örtüsü ise 320+320 yere kadar uzanan model süsleme ve Kapak olarak ta ranır (Organze yada Şifon Bağlama )Tabir ettiğimiz 80 +250 cm istenilen renkte masa ortasına süs diye atılır, esas Masa Kapakları 2+2 metreye masanın renginde veya dantelli organze şeklinde süs veya kapak olarak örtülür ve bu masa süslemelerini tüm masa şekil veya modellerde kullanmak mümkün,

yemek Masa süslemesinde masa üzeri saten veya pamuklu örtüyle kaplandıktan sonra skört örtü ile masa kenarları pliseli şekilde dönülerek süslenerek kapatılır, Tüm Masa Süslemesi modellerimiz,

Geniş Kare 180+180 cm Masa, Örtüsü 320+320 cm Masanın Süslemesi, Dar ve Uzun Dikdörtgen 140+80 cm Masa, Örtüsü 210+150cm Masanın Süslemesi, Dikdörtgen Masaları birleştirerek  Uzun yemek Masası Süslemesi, Yüksek masa süslemesi, Açık hava masa süslemesi,