BELEDİYE SÜSLEMELERİ

BELEDİYE SÜSLEMELERİ

MEYDAN IŞIK SÜSLEMESİ
KAVŞAK IŞIK SÜSLEMESİ
CADDE IŞIK SÜSLEMESİ
SOKAK IŞIK SÜSLEMESİ
YOL IŞIK SÜSLEMESİ
KÖPRÜ IŞIK SÜSLEMESİ
ÜST GEÇİT IŞIK SÜSLEMESİ
TÜNEL IŞIK SÜSLEMESİ
RAMAZAN ORGANİZASYONU
IŞIKLI MOTİFLER
IŞIKLI FİGÜRLER
IŞIKLI DİREK DEKORLARI

RAMAZAN AYI BOYUNCA’ SEMAZEN GÖSTERİSİ, İLAHİ GRUPLARI, KARAGÖZ HACİVAT GÖLGE OYUNU, KARAGÖZ HACİVAT TİYATRO (CANLI), SİHİRBAZ, TAHTA BACAK, SES SİSTEMİ, SAHNE KURULUMU, IŞIKLANDIRMA HİZMETLERİNİ VERMEKTEYİZ. İSTER GÜNLÜK OLARAK HİZMET ALABİLİR İSTERSENİZ RAMAZAN AYI BOYUNCA HİZMET ALABİLİRSİNİZ.

İFTAR YEMEĞİ ORGANİZASYONLARI

PAMUK ŞEKER ,NARGİLE KÖŞESİ , KOSTÜMLÜ KARAKTERLER , OSMANLI RESİM KÖŞESİ, KAHVECİ GÜZELİ KÖŞESİ, ESKİ OSMANLI BEYEFENDİ VE NEDİMELERİ.

BELEDİYE RAMAZAN ORGANİZASYONLARI , RAMAZAN ORGANİZASYONLARI , SOKAK İFTAR ORGANİZASYONLARI , BİZLERİ ARAMADAN KARAR VERMEYİNİZ.


RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

1.GÜN: Mehteran Ekibi Açılış Konseri. Animasyon Show. Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Aşuk Maşuk. Tahta Bacak. 2. GÜN: Pandomim. Tasavvuf Müziği. Animasyon Show. Karagöz Hacivat Sahne Oyunu. Sihirbaz. 3. GÜN: Animasyon Show (palyaço). Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Mehteran Ekibi. Ateş Yutan Adam. Folklor. Jonglör. 4. GÜN: Aşuk Maşuk. Animasyon Show. Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Mehteran Ekibi. Tahta Bacak. 5. GÜN: Karagöz Hacivat Sahne Oyunu. Pandomim. Tasavvuf Show. Karagöz Hacivat Sahne Oyunu. Sihirbaz. Jonglör. 6. GÜN: Folklor. Mehteran Ekibi. Animasyon Show (palyaço). Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Ateş Yutan Adam. Animasyon Show.

7.GÜN : Mehteran Ekibi. Animasyon Show. Tasavvuf Müziği. Sema Gösterisi. Aşuk Maşuk. Tahta Bacak.8. GÜN : Sihirbaz. Pandomim. Tasavvuf Müziği. Animasyon Show. Karagöz Hacivat Sahne Oyunu. Jonglör.9. GÜN : Ateş Yutan Adam. Folklor. Animasyon Show (palyaço). Fasıl Grubu.10. GÜN : Aşuk Maşuk. Mehteran Ekibi. Animasyon Show. Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Tahta Bacak.11. GÜN : Jonglör. Pandomim. Tasavvuf Müziği. Animasyon Show. Karagöz Hacivat Sahne Oyunu. Sihirbaz.12. GÜN : Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Animasyon Show (palyaço). Mehteran Ekibi. Ateş Yutan Adam. Folklor.13. GÜN : Mehteran Ekibi. Animasyon Show. Fasıl Grubu. Tasavvuf Müziği. Aşuk Maşuk. Tahta bacak.14. GÜN : Animasyon Show (palyaço). Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Mehteran Ekibi. Ateş Yutan Adam. Folklor. Jonglör.15. GÜN : Pantomim. Tasavvuf Müziği. Animasyon Show. Karagöz Hacivat Sahne Oyunu. Sihirbaz.16. GÜN : Tahta Bacak. Mehteran Ekibi. Animasyon Show. Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Aşuk Maşuk.17. GÜN : Jönler. Animasyon Show (palyaço). Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Mehteran Ekibi. Ateş Yutan Adam. Folklor.18. GÜN : Pantomim. Tasavvuf Müziği. Animasyon Show. Karagöz Hacivat Sahne Oyunu. Sihirbaz.19. GÜN . Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Mehteran Ekibi. Animasyon Show. Aşuk Maşuk. Tahta Bacak.20. GÜN : Sihirbaz. Pantomim. Tasavvuf Müziği. Animasyon Show. Karagöz Hacivat Sahne Oyunu.21. GÜN : Animasyon Show (palyaço). Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Mehteran Ekibi. Ateş Yutan Adam. Folklor. Jonglör.22. GÜN : Animasyon Show Sihirbaz. Pantomim. Tasavvuf Müziği. Animasyon Show. Karagöz Hacivat Sahne Oyunu.23. GÜN : Animasyon Show. Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Mehteran Ekibi. Animasyon Show. Aşuk Maşuk. Tahta Bacak.24. GÜN . Sihirbaz. Pantomim. Tasavvuf Müziği. Animasyon Show. Karagöz Hacivat Sahne Oyunu.25. GÜN : Aşuk Maşuk. Tahta Bacak. Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Mehteran Ekibi. Animasyon Show.26. GÜN : Sihirbaz. Pantomim. Tasavvuf Müziği. Animasyon Show. Karagöz Hacivat Sahne Oyunu KADİR GECESİ Bir mesajı kaldırdın27. GÜN : Animasyon Show. Animasyon Show. Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Mehteran Ekibi. Animasyon Show. Aşuk Maşuk. Tahta Bacak.28. GÜN : Pantomim. Tasavvuf Müziği. Animasyon Show. Karagöz Hacivat Sahne Oyunu. Sihirbaz.29. GÜN : Animasyon Show (palyaço). Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Mehteran Ekibi. Ateş Yutan Adam. Folklor. Jonglör.30. GÜN : Aşuk Maşuk. Tahta Bacak. Fasıl Grubu. Sema Gösterisi. Mehteran Ekibi. Animasyon Show Mehteran Ekibi Kapanış Konseri.

PANDOMİM, PANDOMİMA, PANTOMİM
PANTOMİM,PANDOMİM, PANDOMİMA

PANDOMİM : Pandomima Yapan Kişi Animatör Değildir Bir Tiyatro Gösterisi Gibidir. Size Birçok Şeyi Sessiz Bir Bir Anlatır. Pandomima Gösterisi İle Özel Organizasyonlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Gösteri Yaklaşık 15 dk sürmektedir.
ATEŞ YUTAN ADAM : Ateşbaz Ağzından Çıkan Ateşlere Muhteşem Şovlar Gerçekleştiriyor. Ateşbaz Gösterilerini Açık Alanlarda Yapmaktayız. Gösteri Yaklaşık 10 dk. sürmektedir. PALYAÇO : Palyaço Kiralama Hizmeti Olarak : Yüz Boyama, Oyunlar Ve Yarışmalar Yapıyor Olup Etkinlik Boyunca Çocukları Eğlendirmektedir.

Ramazan Organizasyonu ‘ Ramazan Eğlenceleri bu mübarek ayın güzelliğine farklı bir güzellik katarak, siz ve sevdiklerinizi mutlu etmektedir. Ramazan Eğlenceleri denilince ilk aklımıza gelen şey Karagöz Hacivat gösterisidir, Karagöz Hacivat Tiyatro Oyunu herkes tarafından sevilen ve güldüren bir oyundur, sizde Ramazan eğlenceleri ile daha mutlu bir Ramazan gecesi yaşamak istiyorsanız mutlaka bizleri arayın.

AŞUK MAŞUK KİRALAMASI, AŞUK MAŞUK : Aşuk İle Maşuk Kiralama, Karşılıklı Güldürü  Ve Şakalaşmalar Üzerine Oyunlar Sergilemektedirler.
AŞUK MAŞUK KİRALAMASI

AŞUK MAŞUK : Aşuk İle Maşuk Kiralama, Karşılıklı Güldürü Ve Şakalaşmalar Üzerine Oyunları sunmaktadır. Osmanlıdan Gelen Bir Eğlence olan Aşuk Maşuk Gösterilerini Sizlere Sunmaya Devam Ediyoruz. Gösteri Yaklaşık 6 dk. sürmektedir.

NELER YAPIYORUZ , KARAGÖZ HACİVAT GÖLGE OYUNU ,KARAGÖZ HACİVAT CANLI TİYATRO OYUNU, SEMAZEN EKİBİ GÖSTERİSİ, KAHVECİ GÜZELİ, RAMAZAN ETKİNLİĞİ, MEHTERAN TAKIMI, ŞERBETÇİ ,KESTANECİ, MACUNCU, FALCI BACI, OSMANLI MACUNU, SES SİSTEMİ VE DJ, KOSTÜMLÜ KARAKTERLER , HÜRREM SULTAN, PADİŞAH, NASRETTİN HOCA ,TAHTA BACAK GÖSTERİSİ, POPCORN ,GARSON TEMİNİ, ŞİŞME OYUNLAR, PALYAÇO, ESKİ İSTANBUL BEYEFENDİLERİ, EKİ İSTANBUL NEDİMLERİ, PAMUK ŞEKERCİ ,ATEŞBAZ GÖSTERİSİ, NARGİLE KÖŞESİ, CATRİNG HİZMETİ, SEYYAR WC, TİYATRO KÖŞESİ, KARİKATÜRİST, KUKLA GÖSTERİSİ.

İftar eğlencelerin izde sizlere mutluluk neşe takmaktayız, İftar Eğlenceleri her zaman bu mübarek ayın geleneği haline gelmiştir,mübarek Ramazan ayının en güzel yanı İftar Elceğizlerinizle birlikte Oruçlarınızı açmaktır,yapılacak etkinlikleri baştan sonuna kadar planlayarak yapmaktayız.

AŞUK İLE MAŞUK, KAHVECİ GÜZELİ, NARGİLE KÖŞESİ,ŞERBETÇİ, KARAGÖZ HACİVAT, PAMUK ŞEKERCİ,BOZACI,ESKİ OSMANLI KIYAFETLİ KABADAYILAR,NEDİMELER, ÜSKÜDAR GİDERKEN TİYATROSU, FALCI BACI, ARAP BACI, KESTANECİ, MISIRCI,HELVACI, RAMAZAN ORGANİZASYONU, RAMAZANDA İFTAR ETKİNLİKLERİ.

RAMAZAN ORGANİZASYONU, İFTAR EĞLENCELERİ, KARAGÖZ HACİVAT, RAMAZAN ŞİRKET YEMEĞİ ORGANİZASYONU, RAMAZAN EĞLENCELERİ, RAMAZAN ORGANİZASYONU, RAMAZAN ETKİNLİKLERİ, RAMAZAN AYI EĞLENCELERİ, KARAGÖZ HACİVAT OYUNU. SEMAZEN KİRALAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FOLKLOR : Doğu yöresine ait Ata Barı, Çayda Çıra gibi oyunlar, Karadeniz’e ait Horon oyunları, İç Anadolu’nun Misket oyunu ve Ege’nin Zeybek Oyunları Kafkas Gösterileri Yapılabilir. Gösteri Yaklaşık 15 dk. sürmektedir.

RAMAZAN FASIL GRUBU,RAMAZAN AŞUK İLE MAŞUK,RAMAZAN AYI KESTANECİ,RAMAZAN AYI ETKİNLİĞİ, RAMAZAN ORGANİZASYONU.
RAMAZAN AYINDA EĞLENCELERİ,RAMAZAN KAHVECİ GÜZELİ,RAMAZAN ŞERBETÇİSİ,RAMAZAN NARGİLE KÖŞESİ,RAMAZAN AYI ŞİRKET YEMEĞİ, RAMAZAN EĞLENCELERİ, RAMAZAN ORGANİZASYONU,RAMAZANDA EĞLENCE, RAMAZAN ETKİNLİĞİ ORGANİZASYONLARI.

HACİVAT KARAGÖZ : Karagöz ve Hacivat Türk-Osmanlı tiyatro tarihinin en popüler iki karakteridir. Bir perde arkasında yapılan gölge oyunu ramazan aylarının vazgeçilmezidir. Gösteri Yaklaşık 30 dk. Sürmektedir.

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ, RAMAZAN ORGANİZASYONU, RAMAZANDA ETKİNLİĞİ, RAMAZAN AYI KARAGÖZ HACİVAT GÖSTERİSİ ,RAMAZAN ETKİNLİKLERİ, RAMAZANA ÖZEL ORGANİZASYON, RAMAZANDA ETKİNLİKLERİ.

Ramazan Organizasyonu, diğer Organizasyonlara nazaran daha önemli bir yer tutmaktadır,11 ayın Sultanı Ramazan Ayında düzenlenecek her türlü Organizasyon kusursuz ve eksiksiz olmalıdır, Ramazan Organizasyonu farklıdır, çünkü bizler ve sizler açısından önemlidir,senede bir kez yaşayacağımız bu tür Organizasyonlarda Atmosfer her zaman farklıdır.yapılacak her eğlence her aktivite büyük önem arz etmektedir.Ramazan Organizasyonu,Ramazan Organizasyonları, Ramazanda Organizasyonu, Ramazana Özel Şenlikler, Ramazan Şenlikleri, Ramazan Ayı Şenlikleri, Ramazan Eğlencesi.

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ, RAMAZAN EĞLENCELERİ, RAMAZAN ORGANİZASYONU, RAMAZAN KARAGÖZ HACİVAT GÖSTERİSİ,RAMAZAN AŞUK İLE MAŞUK GÖSTERİSİ,RAMAZAN PAMUK ŞEKER,RAMAZAN PALYAÇO,RAMAZAN ÇOCUK EĞLENCELERİ, RAMAZAN KESTANECİSİ, RAMAZAN NARGİLE KÖŞESİ, RAMAZAN ORGANİZASYON,RAMAZANDA ŞENLİĞİ, RAMAZANDA ESKİ İSTANBUL BEYEFENDİLERİ, Ramazan Eğlence Organizasyonu, bu mübarek ayı daha da cazip hale getirmektedir, yapılacak etkinlikler sayesinde mübarek Ramazan ayını daha da güzel ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Şirket Ramazan Eğlencesi, Ramazan Etkinliği, Eski İstanbul Satıcıları, Ramazan Organizasyonu. Ramazan Eğlencelerinde her sene farklı eğlenceler düzenlemekteyiz, firma olarak kendimizi sürekli yenilemeye çalışmaktayız,ve bunu fazlasıyla başardığımızı,sizlerden aldığımız övgülerle taçlandırmak tayız. Ramazan Organizasyonu farklı olmak zorundadır, yılda sadece bir ay yaşayacağımız bu mübarek ayda, her şeyin en iyisi olmak zorundadır.Ramazan ayı şirket eğlencesi,Ramazan organizasyonu, Ramazanda Eğlence, Ramazan Yemeği Organizasyonu, Ramazanda Şirket Yemeği, Ramazan Organizasyonu Fiyatları, Ramazana Özel Eğlenceler, Ramazan ayı Karagöz Hacivat, Karagöz Hacivat Tiyatro, Aşuk ile Maşuk, Ramazanda Semazen Gösterisi, Semazen Gösterisi,Çamlıca Semazen Gösterisi, Ramazanda Karagöz Hacivat Gösterisi, Kukla Gösterisi, Ramazan Şerbetçisi,

Ramazanların vazgeçilmezleri arasında Davulcular gelmektedir,eski zamanlarda maniler söyleyerek insanları sahura kaldıran Davulcular’bizler için çok önemli bir yer tutmaktadırlar, Ramazan Organizasyonları etkinliklerde olmazsa olmazlardandır. Ramazan Organizasyonu aslında yavaş yavaş bir gelenek haline gelme yolundadır,özellikle belediyeler bu konuya her geçen sene dahada yoğun uğraşlar vermektedirler.Belediye Ramazan Organizasyonları diğer Ramazan Organizasyonlarına göre dahada şaşalı ve eğlenceli geçmektedir.Özellikle panayır alanlarında yani geniş alanlarda kurulan Ramazan Organizasyonu emin olun unutulmaz olmaktadır,bunun nedeni ise sanki eski zamanlardaki gibi her bir aktivite’yi aynı anda yaşanmaktadır. Eski Osmanlı Satıcılarından tutunda eski İstanbul Kabadayılarına kadar aklınıza gelebilecek ne varsa Belediye Ramazan Organizasyonlarında görebilirsiniz. Belediye Ramazan Şenlikleri, Ramazan Organizasyonu,Ramazanda İftar Eğlenceleri, Ramazan Organizasyonu,Ramazan iftar Eğlencesi, Ramazan Organizasyonu,Ramazan Organizasyonları,Ramazanda Eğlence, Ramazan Eğlence.

Karagöz Hacivat Gölge Oyunu,Karagöz ve Hacivat rivayetlere göre, birbirini çok seven fakat her konuda birbirleriyle atışmayı seven,birinin ak dediğini diğerinin Kara dediği iki figürdür,Karagöz ile Hacivat Gösterisi o kadar fazla benimsenmiştir ki, Ramazan Organizasyonlarının ilk şıkkı Karagöz Hacivat Tiyatro Oyunudur.Ramazan Etkinliklerinde vazgeçilmez bir gösteri özelliğini hiç bir zaman kaybetmeyen bir seçtir. Ramazan Organizasyonu Karagöz Hacivat gösterisi denildiğinde yeni nesil çocuklarımızda bile bir ışıldama görmekteyiz,bu iki iyi arkadaş huysuz oldukları kadar bir o kadarda sevimlidirler, Ramazan organizasyonlarının da 1 numarayı uzun yıllar kaybetmeyeceğini görmekteyiz.

Karagöz Hacivat Tiyatrosu,Burada tamamen canlı olarak oyuncularımız Karagöz ve Hacivat’ı sunacaktır, Kıyafetler her şey birebir olacaktır,bu tür skeçlerde Kıyafet çok önemlidir,ilk etapta kıyafet gerçekten inandırıcı olursa,seyirci kesinlikle o elektriği alarak,oyuna daha fazla konsantre olacaktır.her sene bu etkinlik üzerinde Ramazan ayı gelmeden önce çalışmalar yapmaktayız,gösteriyi yapacak ekibimiz Tiyatro bölümü öğrencilerinden oluşmaktadır,bu doyumsuz Karagöz Hacivat Tiyatrosu’emin olun Ramazan organizasyona fazlasıyla renk katacak ve sizlere ve misafirlerinize unutulmaz bir Ramazan Etkinliği geçirmeye yarayacaktır.

Semazen Gösterisi, Ramazan Organizasyonlarının bir diğer vazgeçilmezi ise Semazen Gösterisidir. Ramazan Organizasyonlarında uzun yıllar gelenek haline gelen Semazen Gösterisi,siz ve misafirlerinize çok güzel dakikalar yaşatacaktır, İftar Eğlencesi Semazen gösterisi olmadan emin olun eksik kalacaktır. Ramazan Organizasyonu Semazen Gösterisi ile renk bulacaktır.Ramazan Organizasyonlarında her zaman rağbet görecektir.

TASAVVUF MÜZİĞİ : Tasavvuf Grubumuzdaki Müzisyenlerimiz Alanlarında Başarlı, İşim Yapmış Kişilerdir Ve Konservatuvar Mezunudur. Enstrümanlar: Kanun Ney, Kudüm, Def, Bendir, Yaylı tambur, Ud, Keman.. Gösteri Yaklaşık 45 dk. Sürmektedir.

Ramazan Organizasyonu, Ramazanda Etkinliği, Ramazan Organizasyonu, Semazen Gösterisi,Pamukşeker,Semazen,Eski Osmanlı Beyefendisi, Eski Osmanlı Nedimeleri, Nasrettin Hoca, Karagöz Hacivat Gösterisi, Karagöz Hacivat Gölge Oyunu, Ramazan Organizasyonu, Ramazan Organizasyonu,Ramazanda Temini,Tahta Bacak,Ramazan İftar Organizasyonu,Ramazan Organizasyonu,Ramazan Organizasyonunda neler yapılabilir diye düşünmenize hiç gerek yok, Akgül Organizasyon olarak Ramazan Organizasyonlarınızı baştan sona beraber planlıyoruz. Ramazan Organizasyonu Etkinlikleri, Ramazan Organizasyonu.Ramazanların en güzel yanı açılan oruçları-mızın yanında azda olsa tebessüm etmektir, Ramazan Eğlenceleri bu yüzden yapılmaktadır,Ramazan Organizasyonu önceden planlanmalıdır, söylediğimiz gibi alan büyük bir alan ise, emin olun kusursuz bir Ramazan Organizasyonu sizleri beklemektedir, alan küçük olduğu taktirde tabi ki yapılacak şeyler haliyle sınırlı kalacaktır, tüm aktiviteler in aralarında mesafe olması Ramazan Organizasyonunu daha da güzel hale getirecektir. Üsküdar Ramazan Organizasyonu, Kadıköy Ramazan Organizasyonu, Sudiye Ramazan Organizasyonu, Bağdat Caddesi Ramazan Organizasyonu, Beykoz Ramazan Organizasyonu, Avcılar Ramazan organizasyonu, Beylik düzü Ramazan Organizasyonu, Bağcılar Ramazan Organizasyonu, Kadıköy Ramazan Eğlencesi, Ümraniye Ramazan Organizasyonu, Çamlıca Ramazan Organizasyonu, Libadiye Ramazan Organizasyonu, Bulgurlu Ramazan Organizasyonu, Esatpaşa Ramazan Organizasyonu, Ramazan Organizasyonu, Ramazan Eğlencesi, Ramazanda Organizasyonu, Ramazan Organizasyonu, Karagöz Hacivat Gölge Oyunu, Hacivat Karagöz Tiyatrosu, Kukla Gösterisi, Sihirbazlık Gösterileri, Ateşbaz Gösterisi, Semazen Gösterisi, Semazen Kirala, Ramazan Organizasyonu, Ramazan Süslemesi, Ramazan Organizasyonu, Nasrettin Hoca Ramazan Organizasyonu, Eski Osmanlı Satıcıları, Çocuk Tiyatro Kulübü,Ramazan, Ramazanda Eğlence, Ramazan organizasyonları, Ramazan Organizasyonu Ümraniye, Ramazan Organizasyonu Sandalye kirala, Rmazan Organizasyonu Ramazan Organizasyonu Ümraniye, Ramazan Organizasyonu Palyaço Kirala,Ramazan Organizasyonu.

TAHTA BACAK : Ramazan eğlencelerinin vazgeçilmezi, çocukların şaşıp kaldığı Tahta Bacak gösterisi. Gösteri Yaklaşık alanda dolanarak 60 dk. Sürmektedir.

Ramazan Şenliği, Ramazan Şenliği Organizasyonu, Ramazan Eğlenceleri Organizasyonu, Ramazanda İftar Eğlenceleri, İftar Şenlikleri, Ramazan Organizasyonu, Ramazanda İftar Şenlikleri, Karagöz Hacivat Gölge Oyunu, Karagöz Hacivat Tiyatrosu, Aşuk ile Maşuk Oyunu, Ramazan Organizasyonu, Ramazan Organizasyonu, Ramazan Şenlikleri, Ramazan Şenlikleri Organizasyonu, Çamlıca Ramazan organizasyonu, Bulgurlu Ramazan Organizasyonu, Acı badem Ramazan Organizasyonu, Ata şehir Ramazan Organizasyonu, Ramazan Organizasyonu, Ramazan Şenlikleri, İftar Organizasyonu, İftar Organizasyonu Ata şehir, İftar Organizasyonu Maltepe,İftar Organizasyonu Su adiye, İftar Organizasyonu Tuzla,İftar Organizasyonu Ümraniye, Üsküdar İftar Organizasyonu, Beykoz İftar organizasyonu, İftar Organizasyonu Beylerbeyi, Karagöz Hacivat Gösterisi, Ramazan Organizasyonu, Ramazanda Süsleme Organizasyonu, Ramazan Şenlikleri, Ramazan Organizasyonu Şenlkleri, Ramazanda Ramazanda Karagöz Hacivat Gölge Oyunu, Ramazanda Palyaço Kirala, Ramazanda Semazen Kirala, Ramazanda Tahta Bacak Kirala, Ramazan Eğlenceleri, Ramazan Organizasyonu,Ramazan Şenliği, Ramazanda Kostümlü Karakter Kirala, Ramazan Şenliği, Ramazan İftar Organizasyonu, Ramazan İftar Eğlenceleri.

DONDURMA : Özel stand ile geliyor Kahramanmaraş dondurma dağıtım elamanımız sizlere güzel bir sunumla Kahramanmaraş dondurması dağıtıyor. Sıcak yaz günlerinin değişilmez lezzetleri arasında bulunan Kahramanmaraş dondurması ayağınıza geliyor.Kişi Sayısına Göre Fiyat Değişmektedir.

PAMUK ŞEKER : Pamuk Şeker, çocuklarımızın vazgeçilmezi olan ve her zaman bizi tatlı bir tebessüme sevk eden hoş bir esinti..Kişi Sayısına Göre Fiyat Değişmektedir.

Ramazan Organizasyonu eskilerden bizlere kalan geleneklerin göreneklerin unutulmaması adına yapılmaktadır,eski zamanlarda Ramazanlarda hep neşe ve renk olmuştur, günümüzde ise bu güzel günlerden neredeyse eser kalmamak üzeredir,Ramazan Organizasyonları sayesinde,şimdilerde unuttuğumuz ve hatta çocuklarımızın hiç bilmediği görmediği Ramazan Şenliklerini hatırlamaktayız. bu güne kadar yaptığımız RAMAZAN organizasyonlarında gördüğümüz tablo bizleri fazlasıyla memnun etmektedir, yeni nelisin Ramazan Organizasyonlarına olan sempatisi her geçen sene fazlalaşmaktadır, çocuklarımızın gelenek ve göreneklerimizi hatırlaması eskilerde nasıl yaşadığımızı bilmeleri adına Ramazan Organizasyonları çok etkileyici olacaktır.eski Osmanlı Kabadayılarından tutunda,eski Osmanlı Beyefendileri ve Nedimelerine kadar her karakteri canlandırmak tayız. özellikle Belediye Organizasyonlarında alan geniş olması nedeniyle fazlasıyla gerçekçi Ramazan Organizasyonları düzenlemekteyiz. Ramazan Organizasyonlarında da firmamız her sene yepyeni karakterlerle eskileri hatırlatmak adına Ramazan Organizasyonlarını düzenlemektedir.

MACUNCU : Macun şekeri macun kıvamına getirilmiş renkli şekerden oluşan bir sokak yiyeceğimizdir. Genellikle çocuklar tarafından tercih edilen macun şekeri tahta bir çubuğa sarılarak dağıtılır. Kırmızı, Yeşil, Sarı, Turuncu ve beyaz renkte olabilir. Kişi Sayısına Göre Fiyat Değişmektedir.

Ramazan Organizasyonu Şenlikleri,işini iyi bilen bir Organizasyon firması tarafından yapılırsa,emin olun gerçeği aratmayacaktır.Ramazan Organizasyonlarında etkinliklerde kullanılan eski kıyafetler çok önemlidir,insanların ilk bakışlarında eskileri hatırlaması ve inandırıcı olması adına, özel olarak diktirilmektedir kıyafetler kullanmaktayız. Ramazan organizasyonu, Ramazan Organizasyonu,Ramazan Şenlikleri,Ramazan Eğlenceleri, Karagöz Hacivat Gölge Oyunu.

ŞERBETÇİ : Osmanlı döneminin vazgeçilmezi olan seyyar Osmanlı şerbetçileri arkalarına aldıkları güğüm ve ibrikleriyle bellerine doladıkları ile Etkinlik Alanında dolaşarak Şerbet Dağıtırlar. Kişi Sayısına Göre Fiyat Değişmektedir.

MISIRCI :Organizasyonlarda ikram edilecek eğlencelik yiyeceklere alternatif olarak patlamış mısır oldukça ilgi gören ikramlar arasında yer almaktadır. Kişi Sayısına Göre Fiyat Değişmektedir.

ÇİĞKÖFTE : Çiğ köftelerinin lezzetinden çok doğal hareketleriyle vatandaşlar tarafından ilgi gören çiğ köfteci Organizasyonlarda çok tercih ediliyor. Kişi Sayısına Göre Fiyat Değişmektedir.

Ramazan Organizasyonu, Ramazanda Etkinlikleri, Ramazan Şenlikleri, Ramazan Gösterileri, Karagöz Hacivat Tiyatro Oyunu, Aşuk İle Maşuk, Semazen Gösterisi, Aşuk ile Maşuk Oyunu, Aşuk ile Maşuk Gösterisi, Karagöz Hacivat Gölge Oyunu, Karagöz Hacivat Tiyatro, Ramazanda Çocuk Etkinlikleri, Ramazan Organizasyonu denildiğinde aklımıza gelenler arasında mutlaka Semazen Gösteri gelmektedir, Semazen Gösterisini Ramazan Organizasyonlarında sıkça görmektesinizdir, Semazenlik zor ve meşakkatli bir meslektir, bu mesleğe gönül vermiş kişiler bizce özel kişilerdir, çünkü zor ve konsantrasyonu yüksek seviyelerde olması gerekmektedir. bunda herkesin başaramayacağını düşünmekteyiz. Ramazan Organizasyonu İstanbul, Ramazan Organizasyonu Ata şehir, Ramazan Eğlence Programı, Ramazanda Şenlik Organizasyonu, Ramazan ayı Organizasyonu, Semazen kirala, Aşuk ile Maşuk Kirala, Aşuk ile Maşuk Oyunu, Rmazan Süslemesi, Ramazan Süsleme,Karagöz Hacivat Gösterisi, Ramazan Semazen Gösterisi, Ramazan Aşuk ile Maşuk Gösterisi, Ramazan Karagöz Hacivat Gösterisi, Ramazan Eglence Organizasyonu,İftar Organizasyonu, İftar Eğlence Organizasyonu,Ramazan Organizasyonu İstanbul, Ramazan iftar Organizasyonu, Ramazan Ayı Organizasyonu, Ramazanda Semazen Gösterisi,Semazen Kirala, Ramazan Ses Sistemi Kirala, Ramazana Özel Eğlence. İftar Eğlencesi Organizasyonu, Ramazan Organizasyonu, Ramazan Organizasyonu, Ramazan Organizasyonu İstanbul, Ramazan Etkinliği Organizasyonu, Ramazanda Eğlence Organizasyonu, Aşuk ile Maşuk Gösterisi, Ramazana Özel Organizasyon, Ramazan Organizasyonları, Ramazan Organizasyon.

SEMAZEN: Özellikle son dönemlerde pek çok farklı organizasyonda görülmeye alışkın olunan semazenler: kendilerine özel kıyafetler ve hareketler ile kendilerine yer bulmaktadır.

Ramazan Organizasyonu farklı bir statünün içine girmektedirler de yapılacak Ramazan Organizasyonu geniş kapsamlı olmalıdır, her katta ayrı bir ekip bulunmalıdır, yapılacak etkinlikler insanları etkileyecek türden düzenlenmelidir. Mesela ne yapılabilir diye düşünecek olursak ’ilk etapta en geniş ve göz önünde olan bölgesine bir platform kurulmalıdır, bu alanda müşterileri etkileyecek skeçler yapılabilir, yada iftar öncesinde çocukları eğlendirmek adına o platforma ses sistemi kurularak, çocuklar palyaço ve müzik eşliğinde eğlendirmelerinin, çocuklara yönelik çeşitli yarışmalar düzenlenmelidir, İftar saatinde ise Ramazan İftar Eğlenceleri başlatılmalıdır, yapılacak çeşitli sahne eğlenceleri bu sefer hem büyüklere hem de çocuklara yönelik yapılmalıdır, mesela Aşuk ile Maşuk oyunu bunların gözdelerinden yada Karagöz Hacivat oyunu, yapılacak etkinliklerde kesinlikle bir sınır yoktur, mesela her katına eski İstanbul nedime ve beyefendileri konumlandırılmalıdır, içinde eski Osmanlı ve eski İstanbul nedimesi kıyafetli birilerini görmek, insanlara farklı bir hava katacaktır. söylediğimiz gibi Ramazan Organizasyonlarında sınır yoktur, işini iyi bilen bir Organizasyon firması sınır tanımayacaktır, bu sebeple Profesyonel bir firma ile anlamanızı önermekteyiz. AKGÜL ORGANİZASYON Tarafından Düzenlenen Ramazan Organizasyonu farklıdır, diğer organizasyonlarda kesinlikle alamayacağınız tadı Ramazan Organizasyonlarında alacaksınızdır. Ramazan Şenlikleri, Ramazan Ayı Organizasyonu, Ramazan Şenliği, Ramazan Organizasyonları, Ramazan Organizasyonu İstanbul, Ramazan Organizasyonu Fiyatları, Ramazanda Organizasyonu, Aşuk ile Maşuk Gösterisi, Karagöz Hacivat Oyunu, Şerbetçi, Kahveci Güzeli, Ramazan Süslemesi, Ramazan Süslemeleri, Semazen Gösterisi, Semazen Kirala, Ney Kirala, Palyaço Kirala.

FASIL GRUBU : Klasik fasıl ekibinde kemancı kanun gitar ritm olarak org akordeon klarnet ve benzeri enstrümanlar önermekteyiz. Gösteri Yaklaşık 40 dk. Sürmektedir.

Ramazan Organizasyonu, Alışveriş Merkezlere müşteri çekmek amaçlı yapılmalıdır, iftar Organizasyonları sayesinde Alışveriş merkezlerde Ramazan Organizasyonu büyük bir rağbet görmektedir. insanlar ailesi ile birlikte evde iftar açmak yerine, Alışveriş merkezlerde eğlenerek iftar saatini beklemektedir. Ramazan Organizasyonu her Alışveriş merkezlerinin yapması gereken bir görevdir, bu tamamen müşteri çekmek amaçlı olmalıdır,hedefi olmayan bir organizasyon kesinlikle başarısız olacaktır. Ramazan İftar Organizasyonu, Ramazan Şenlikleri, Belediye Ramazan Şenliği Organizasyonu, Üsküdar Belediyesi Ramazan Organizasyonu, Ümraniye Belediyesi Ramazan Organizasyonu, Şile Belediyesi Ramazan Organizasyonu, Ramazanda Şenliği, Ramazan Organizasyonu, Ramazanda Şenliği Organizasyonu, Ramazan Ayı Organizasyonu,Ramazan Organizasyonu Üsküdar, Ramazan Organizasyonu Dudulu, Ramazan Organizasyonu Çekme köy, Ramazan Organizasyonu Sarı gazi, Ramazan Organizasyonu Çekme köy, Ramazan Organizasyonu Şile,Şile Ramazan Organizasyonu, Ramazan Organizasyonu, Aşuk ile Maşuk Oyunu,Karagöz Hacivat Gölge Oyunu, Karagöz Hacivat Tiyatrosu, Palyaço, Ramazan Organizasyonu.

Ramazan Eğlence Organizasyonu Ramazanlara neşe ve renk katmak için birebirdir, genel olarak büyük işletmelerin ve Belediyelerin en çok rağbet gösterdiği organizasyonlar arasındadır. Ramazan Organizasyonu her bölgede tercih edilmektedir, Belediye Ramazan Organizasyonu bu organizasyonlarda en meşhur olanıdır, Ramazan Organizasyonu her sene 1 ay önceden yada 15 gün öncesinden planlanmalıdır, Organizasyon firması müşterilerine bilgisayar aracılı ile yapılacak etkinlikler hakkında görsel brifingi vermelidir, yapılacak tüm etkinliklerin resimleri daha önce Organizasyon firmasının yaptığı Ramazan Organizasyonu etkinliklerinin fotoğrafları tek tek gösterilmelidir, yani alıntı fotoğraflar kullanılmamalıdır, mesela Ramazan Organizasyonlarında etkinliklerin içinde konumlandırılacak yerleri tek tek yerinde karar verilmelidir, müşteri çekmek ramazanın tadını insanlara çıkarttırmak en önemli vazifeleridir. Ramazan Organizasyonlarında yapmakta olan firmamız Ramazan Organizasyonlarınızın en iyi şekilde planlanmasını yaparak, sizlere ve müşterilerinize hiç unutamayacağınız bir Ramazan Organizasyonu geçireceğimizden şüpheniz olmasın.

Ramazanların geleneksel tadını almak, tıpkı eski zamanlardaki gibi hep bir arada olmak tek amaçtır. Organizasyonlarda yapılacak eskiye yönelik etkinlikler tiplemeler çok önemli bir yer tutmaktadır, gerçeği andırmayan hatırlatmayan bir Ramazan Organizasyonu kesinlikle vasat olacaktır, giysi eski tarz kıyafetler kesinlikle birebir aynı olmalıdır ki, eskiyi yaşamanın tıpkı zamanda ki Ramazan Organizasyonlarının tadını sizlere yaşatsın. Ramazan Organizasyonu İstanbul, Ramazan Organizasyonu Çorlu, Ramazan Organizasyonu Tekirdağ, Ramazan Organizasyonu Edirne, Ramazan Organizasyonu, Ramazan etkinlikleri.

SİHİRBAZ : İllüzyonist Kiralama Ve Sihirbaz Kiralama, Yetişkinlere İliz yon gösterisi, Organizasyon Hizmetleri, Yetişkin Özel günlerinde ilizyont gösterileri için profesyonel illüzyonist gösterisini sunarken seyirciyi de animasyonlarla gösterisine katarak muhteşem bır gösteri sunar. Gösteri Yaklaşık 30 dk. sürmektedir. JONGLÖR . Jonglör, belirli bir sayıdaki nesneyi havaya atıp tutan, bu esnada en az bir adet nesnenin seyahat halinde (havada) olmasını sağlayan sirk veya sahne sanatçısıdır. Gösteri Yaklaşık 20 dk. Sürmektedir.

Karagöz Hacivat Kukla Gösterisi, herkes tarafından çok beğenilmektedir, Ramazan Organizasyonlarında en sevilenlerin arasında yerini korumaktadır, seneden 1 ay yaşadığımız bu mübarek ayın güzelliklerini, yüzümüze gülücük kahkaha olarak yansıtılmasını istemez misiniz, özellikle okullarımızın fazlasıyla rağbet gösterdiği Karagöz Hacivat Gölge Oyunu, Karagöz Hacivat Kukla Gösterisi, Karagöz Hacivat Tiyatrosu Ramazan Organizasyonlarında her zaman 1. sıradadırlar. Ramazan Organizasyonu, Ramazan Eğlence Organizasyonu, Ramazanda Şenlik Organizasyonu, Şirket Ramazan Organizasyonu, Ramazan Organizasyonu, Ramazan Şenliği Organizasyonu, Ramazan Organizasyonu, Karagöz Hacivat, Karagöz Hacivat Gölge Oyunu, Aşuk ile Maşuk Gösterisi, Macuncu, Osmanlı Kıyafetli Macuncu, Ramazan Organizasyonu, Ramazan Eğlence Organizasyonu, Ramazan Sahur Eğlencesi,  de Ramazan Organizasyonu, Ramazan Organizasyonu Karagöz Hacivat.

Ramazan Eğlence Organizasyonlarında aslına bakarsanız’akış hep aynı gözükmektedir. önemli olan farklı bir organizasyon düzenlemektir , yapılacak eğlencelerde her zaman görsellik ve sunum ön planda tutulmalıdır , görsellik yani sizlerin ilk görüşü çok önemli bir unsurdur. Ramazana özel farklı bir konsept hazırlatmak ,bu güzel aya istinaden hiç unutulmayacak bir gece yaşamak en doğal hakkınızdır. Akgül Organizasyon olarak her zaman farklı konseptlerle yolumuza devam etmekteyiz,sizlerin bizlere olan güvenini asla suistimal etmemeye söz veriyoruz. Ramazan Organizasyonlarınıza uzman kadromuz ile sizlere sorunsuz hizmet vermekteyiz. ORGANİZASYON DA EN ÖNEMLİ KURAL AĞZI LAF YAPAN DEĞİL ELİ İŞ YAPAN GÜVENİLİR FİRMA BELİRLEMENİZ GEREKMEKTEDİR.